Impreza firmowa organizowana przez Vitall

vitall1.jpg1

Vitall jest firmą zajmującą się profesjonalnie i kompleksowo organizacją imprez dla firm.
Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży, współpraca z agencjami w kraju i za granicą i rzesza zadowolonych klientów jest gwarancją rzetelności naszej firmy.
Wykorzystujemy, organizując imprezy firmowe, nowoczesne metody motywowania i budowania odpowiedzialności uczestników projektu za sukces całego zespołu.

Zajmiemy się zorganizowaniem konferencji, narad, team building-u, eventów firmowych, incentive travel w wybranym miejscu na świecie, ekstremalnych imprez – autosport – w formie 4×4 expedition, mistrza toru czy formuły 1 lub Ars Creatio.
Warsztaty Ars Creatio czyli sztuka tworzenia polega na zaangażowaniu zmysłów, talentów, emocji uczestników, pozytywnie wpływając na ich stan psychiczny i pozwala oderwać się od codzienności. Wśród wielu propozycji jakie możemy zorganizować podczas imprezy firmowej z cyklu Ars Creatio, to m. in: warsztaty fotograficzne, kulinarne, konstrukcyjne, czy filmowe. Z naszego doświadczenia wiemy, że takie imprezy integracyjne odbywają się zawsze w wesołej, zabawnej atmosferze, są nie tylko wspaniałą rozwijającą przygodą, ale również dobrą okazją do zdobycia niecodziennej wiedzy i umiejętności.
Zorganizujemy imprezy tematyczne, w hotelach, w plenerze czy na terenie Państwa firmy.
Proponujemy naszym klientom kompleksową obsługę będąca, gwarancją komfortu i bezpieczeństwa.