Impreza integracyjna z wyścigami na crosskartach z Vitallem

logo.vitall

Vitall, proponuje imprezy integracyjne dla firm, które sprawią, że emocje przeżyte podczas imprezy będą niezapomniane do końca życia.
Taką imprezą są na pewno wyścigi crosskartami czyli pojazdami łączącymi buggy, motocykl, samochód i quad.
Uczestnicy mają podczas imprezy do dyspozycji crosskarty – bardzo szybkie pojazdy o wadze 312 kg i sześciostopniowej sekwencyjnej skrzyni biegów, które wyposażone są w 150-konne silniki. Jazda tymi pojazdami zapewni każdemu moc wrażeń i nikt nie musi obawiać się o umiejętność prowadzenia tych pojazdów, gdyż nabywa się jej w ekspresowym tempie.
Jeśli tylko dana firma ma odpowiednie fundusze na imprezy firmowe, warto wybrać jedną z takich imprez: zimową lub letnią, które odbywają się na tych niesamowitych pojazdach na torze w Finlandii.
Podczas imprezy Crosskart Challenge ścigać się będzie można m.in z Mikko Hirvonenenem, Mika Kallio, JJ.Lehto, Jarppi Dudesons.

 
Imprezy integracyjne dla firm mogą odbyć się jeśli będzie to grupa 10 – 16 osobowa.

Zaczyna się od wylotu z Warszawy do Helsinek, transferu do hotelu i kolacji w restauracji. Następnego dnia po śniadaniu uczestnicy są przewiezieni do miejsca gdzie na torze będą ścigać się podczas III rund wyścigów. Po powrocie do hotelu jest kolacja, night party w klubie a trzeciego dnia po śniadaniu powrót do Warszawy. Impreza może odbyć się zimą i jest to Winter Rally Stage oraz latem pod nazwą Track.
Pojazdy używane podczas imprezy wyposażone są w silniki Suzuki GSX-R 600, 600cc, 150 KM i skrzynie biegów: sekwencyjne 6 biegowe. Mają wymiary: długość – 2.6 m, szerokość – 1.6 m, wysokość – 1.2 m, przyspieszenie: 3,5 sek / 100 km/h, ważą 312 kg, konstrukcji: fiberglass/kevla.
SPEEDCAR XTREM to trwały pojazd, który daje możliwość jazdy gdziekolwiek się chce.