Nowy lookbook sukni ślubnych Atelier Pronovias na 2016 rok

suknie-slubne-pronovias-2016

Atelier Pronovias przedstawiło regularną kolekcję i modele z linii haute couture na 2016 rok.
Dla każdej panny młodej suknia ślubna marzeń – tak można powiedzieć przeglądając propozycje Atelier Pronovias na 2016 rok.

Jest suknia ślubna Poznań w typie „syreny”, klasyczna „beza”, a także kreacja z koronki. Hiszpańska marka Pronovias proponuje w najnowszej kolekcji zarówno tradycyjne modele białych sukienek, jak i te zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami.

Bardzo wiele elementów z trendów z wybiegów ready-to-wear znalazło się w trendach mody ślubnej na 2016 rok wszystkich projektantów.

Najmodniejsze suknie ślubne na nadchodzący sezon to powrót do lat 70-tych ubiegłego stulecia, to także styl boho i hippie. Hiszpanie dołożyli także do swojej kolekcji frędzle, dekolty typu carmen i kwieciste koronki.
Inni projektanci niekiedy szokują ekscentrycznymi propozycjami, stylem, który podkreśla kobiece kształty, między innymi gorsetami z wycięciem w kształcie serduszka czy spódnicami dopasowanymi na biodrach i rozkloszowanymi dołem.

Atelier Pronovias 2016 zaproponowało w większości minimalistyczne kreacje bez ozdób i suknie ślubne Poznań z dziewczęcymi kokardkami i zakrytymi rękawami.