Zrywanie z tradycjami – ślub 2015

logo visualchris

Piękne długie lato i zmiany w prawie o aktach stanu cywilnego, pozwoliło wielu młodym parom wziąć ślub w plenerze.

Aby taki ślub w plenerze pozostał w pamięci nie tylko parze młodej, warto przygotować nietypowe rozrywki.
Kiedy już panna młoda ma wybraną wymarzoną suknię ślubną, a pan młody garnitur, wybrane jest miejsce ślubu, transport, zaproszenia i załatwione inne sprawy organizacyjne ślubu i wesela, warto pomyśleć o choć jednej nietypowej rozrywce i zaskoczeniu gości.

Obecnie coraz bardziej modne są pokazy grup kuglarskich, puszczanie motyli zamiast gołębi po wyjściu z kościoła, czekające na parę młodą anioły na szczudłach czy puszczanie baniek mydlanych lub balonów z helem zamiast lampionów w kształcie serca.

Dla podkreślenia charakteru uroczystości ślubnej warto samemu zaprojektować zaproszenia, zmienić tradycyjny wygląd miejsca ślubu, przybrania auta czy domu weselnego w zupełnie inne niż tradycyjne elementy dekoracyjne. Panny młode mogą skomponować te dekoracje z suknią ślubną, dobierając odpowiednie dodatki.

Wielu młodych nie chce już ślubu tradycyjnego, panny młode wybierają buty w pastelowych lub mocnych kolorach do białej sukni ślubnej Poznań, które będą współgrały np. z kolorem żywych kwiatów we włosach.

Jednak warto pamiętać, niezależnie od wybranego stylu, aby stosować się do zasady minimalizmu dekoracyjnego.
Obowiązującą kolorystyką dekoracji ślubnych i weselnych w tym sezonie są pudrowe pastele i ciepłe odmiany zimnych kolorów szarości, zieleni i błękitu.